KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16259390
nr 1625 9390
Oidentifierad konstnär. 1800-tal. Signerad, skymning kust. Olja på pannå, 19x24 cm, yttermått inklusive ram: 40x45 cm
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:10:19
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor